Apie Provizorius.lt

Provizorius.lt – tai žinių svetainė, skirta tiems, kurie domisi sveikatos priežiūros srities naujienomis, kurie nori išgirsti ir kitą, ne visuomet garsiai skelbiamą nuomonę.

Kodėl „Provizorius“? Lotyniškai provisor – iš anksto kuo nors besirūpinantis. Toks yra ir mūsų tiklas – siekiame savo skaitytojams pateikti naujienas, kurios jiems padėtų iš anksto pasirūpinti savo sveikata ir gerove, supažindiname su naujausiais mokslo pasiekimais bei pasiekimais Lietuvoje ir užsienio šalyse. Mūsų skaitytojai domisi ne tik vaistų ar gydymo metodų naujienomis, bet ir nori žinoti, kaip valstybė ir jos sukurta sveikatos apsaugos sistema gali prisidėti prie jų sveikos gyvensenos.

Portalo redakcijos veiklą reglamentuoja Lietuvos Respublikos Visuomenės informavimo įstatymas, Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksas bei kiti įstatymai.

Kontaktai – info@provizorius.lt

Esate žurnalistas, rašantis medicinos ar farmacijos temomis ir norite savo autorinius straipsnius skelbti mūsų svetainėje? Susisiekite su redakcija: info@provizorius.lt

 

ATSAKOMYBĖS RIBOJIMAS

– Svetainėje skelbiama bendro pobūdžio informacija – jeigu jums reikalinga kvalifikuota ir įpareigojanti konsultacija, kreipkitės į atitinkamos srities specialistą.

– Svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į trečiųjų šalių internetines svetaines, reklaminiai skelbimai, rėmėjų nuorodos ar bendrovių pranešimai spaudai už kurių turinį ar naudojimo pasekmes mes neatsakome.