Britės akušerės palieka darbą nacionalinėje sveikatos tarnyboje

Personalo stoka ir baimė dėl netinkamos pacientų priežiūros kokybės priverčia akušeres darbą Nacionalinėje sveikatos tarnyboje (NHS) palikti. Tyrimo, kuriame dalyvavo daugiau nei 2700 akušerių, rezultatai parodė, jog kai kurios akušerės be pertraukos dirba po 12 valandų ir nerimauja, jog gali padaryti „tragiškas“ klaidas.

 

Vadovybė į nuogąstavimus nekrepia dėmesio

Karališkojo akušerių koledžo (angl. Royal College of Midwives) apklausos rezultatai parodė, kad pagrindinės akušerių išėjimo iš darbo priežastys yra nepakankamas darbuotojų skaičius ir nuolatinis nerimas dėl netinkamos pacientų priežiūros kokybės. Akušerės taip pat skundėsi per dideliu darbo krūviu, o kai kurios prisipažino, kad vienu metu turi prižiūrėti net 15 motinų bei jų kūdikių.

69 proc. bričių akušerių iš darbo planuoja išeiti dvejų ateinančių metų laikotarpiu.

69 proc. bričių akušerių iš darbo planuoja išeiti dvejų ateinančių metų laikotarpiu.

Akušerės teigė, jog vadovai į jų nuogąstavimą dėl motinų bei kūdikių saugumo nekreipia dėmesio, o kai kurios iš jų prisipažino patiriančios vadovų patyčias.

Iš visų apklausoje dalyvavusių akušerių, 31 proc. darbą NHS jau paliko, o 69 proc. iš darbo planuoja išeiti dvejų ateinančių metų laikotarpiu.

Akušerės prisipažino, kad jaučiasi prislėgtos, nuvertintos, ir baiminosi, jog dėl didžiulio nuovargio gali padaryti „tragišką“ klaidą.

Viena akušerė, kuri NHS dirbo 40 metų, teigė, jog iš darbo išėjo dėl nepakankamo darbuotojų skaičiaus ir vis didėjančio darbo krūvio.

RCM vykdantysis direktorius Cathy Warwick teigė, jog tyrimo rezultatai yra liūdinantys ir verčiantys nerimauti.

Sveikatos ministerijos (angl. Department of Health) atstovas spaudai pareiškė: „Norime, kad akušerės savo darbu didžiuotųsi ir turėtų pakankamai laiko bei palaikymo pacientams suteikti tinkamą priežiūrą.“

 

 

Šaltinis: Anglija Today

 

Palikite komentarą