„Camelia“ e-vaistinė: nemokamas nereceptinių vaistų pristatymas – perkant nuo 22,88 EUR

Vaistinių tinklas „Camelia“ pirmieji Lietuvos vaistinių rinkoje pradėjo teikti nereceptinių vaistų pristatymo į namus paslaugą. Nuo šiol ne tik grožio prekes, bet ir nereceptinius vaistinius preparatus internetu užsisakę gyventojai juos gaus nurodytu adresu.

Taupo pinigus ar laiką?

Pasak „Camelia“ tinklą valdančios UAB „Nemuno vaistinės“ generalinės direktorės Aušros Budrikienės, tokia paslauga Lietuvos rinkoje – ilgai laukta naujovė, kuriai atsakingai ruoštasi.

„Nuolat stebime rinką, vartotojų įpročius ir apsipirkimo tendencijas. Apsiperkančiųjų internete skaičius per metus išaugo 60 proc., todėl džiaugiamės, kad pirmieji Lietuvoje galėsime pristatyti pacientams nereceptinius vaistus į namus. Pacientams tai bus puiki galimybė apsipirkti pigiau, patogiau ir greičiau“, – pokyčius pristatė A.Budrikienė.

Mažiausias kainas siūlantis vaistinių tinklas tos pačios strategijos laikosi ir savo internetinėje vaistinėje.

„Tyrimai rodo, kad visi klientų segmentai siekia sutaupyti. Tiesa, vieni taupo pinigus, kiti – laiką. O apsiperkantieji internetu nuo šiol abu šiuos dalykus galės suderinti, nes savo e-vaistinėje siūlome ne tik patrauklią kainodarą, bet ir specialias akcijas. Siekiame išlaikyti mažų kainų vaistinės statusą ir virtualioje erdvėje, o kaip vieni didžiausių rinkos dalyvių galime savo vartotojams tai garantuoti“, – kainodaros principus aiškino direktorė.

Nemokamas pristatymas – nuo 22,88 EUR

„Camelia“ tinklo generalinės direktorės teigimu, pristatymo į namus paslaugos įdiegimas pareikalavo nemenkų finansinių investicijų, tačiau į jas, matant augančius internetu apsiperkančiųjų srautus, žiūrima itin optimistiškai.

„Mums svarbiausia, kad pacientai vaistus gautų mažiausiomis kainomis, o vaistininko konsultacija būtų suteikta operatyviai ir profesionaliai. Pristatymo į namus paslauga leis pacientams ne tik pasirūpinti savo sveikata, bet ir sudarys galimybes pasirūpinti toliau gyvenančiais, vyresnio amžiaus artimaisiais, kuriems reikiami vaistai gali būti pristatomi tiesiai į namus,“ – paslaugos privalumus reziumavo A.Budrikienė.

Tiesa, būtina pažymėti, kad prekių pristatymas „nemokamu“ tampa tik perkant prekių už 22,88 Eur ir daugiau. Pristatymo išlaidos automatiškai įtraukiamos į užsakymą. Užsisakius prekių į namus už mažiau nei 22,88 Eur, pristatymas kainuos 3,48 Eur. Užsisakant prekes į Kuršių Neriją, prekių pristatymo kaina – 17,37 Eur.

Nereceptinių vaistų pristatymą į namus artimiausiu metu žada ir „Eurovaistinė“ vaistinių tinklas.


bauer-nutritional-vaistineJūsų europinė parduotuvė – svorio metimui, sportui, sveikatai ir grožiui.

Nemokamas pristatymas ir pinigų grąžinimo garantija.


 

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą