Didžiausia šalies interneto parduotuvė siūlys ir vaistus

Lietuvos vartotojai patogiau ir greičiau internetu gali nusipirkti jau ir vaistinės prekių. Nuo liepos 16 d., kuomet Pigu.lt oficialiai Lietuvoje pradėjo siūlyti vaistinės prekes, jų asortimentas išaugo iki 3229 pavadinimų 11-oje kategorijų.

Bendradarbiaus su vaistinių tinklu

Šiandien didžiausia Baltijos šalyse interneto parduotuvė Pigu.lt, bendradarbiaudama su „Camelia“ vaistinių tinklu, klientams internetu siūlo įsigyti platų kosmetikos, maisto papildų ir vitaminų, higienos prekių, arbatų, ekologinių preparatų, medicinos, pirmosios pagalbos, taip pat slaugai ir negaliai skirtų prekių asortimentą. Didžiausia ir populiariausia kategorija šiandien – maisto papildų ir vitaminų. Kad klientams būtų patogiau surasti jiems reikalingų produktų, vitaminai ir maisto papildai suskirstyti į 24 skirtingas veikimo grupes, kuriose virš 700 pozicijų.

„Kartu su „Camelia“ vaistinių tinklu išanalizavome pirkėjų poreikius ir išskyrėme geriausiai pirkimui internetu tinkamas vaistinės prekes. Atskirai išskyrėme prekes įvairaus amžiaus ir socialinėms grupėms: mamai ir vaikui, sportuojantiems, brandaus amžiaus žmonėms, taip pat slaugai ir negaliai palengvinti skirtus gaminius“, – pasakoja Pigu.lt rinkodaros vadovė Kristina Gumauskienė.

Nuo šiol Pigu.lt parduotuvėje klientai galės patogiau apsipirkti, kadangi turės galimybę pasirinkti iš skirtingų prekių kategorijų, tarp jų ir vaistinės prekių. Tokiu būdu į krepšelį galės įsidėti prekių iš plataus asortimento.

Ne tik vaistai

Pigu.lt visada stengsis pasiūlyti kaip galima didesnį vienos ar kitos kategorijos prekių pasirinkimą, pavyzdžiui – šiandien didžiausioje Baltijos šalių el. parduotuvėje galima rinktis iš 17 skirtingų kraujo spaudimo matuoklių.

„Jau seniai iš klientų gaudavome nemažai užklausų, kodėl neprekiaujame vaistinės prekėmis.  Nutarėme dirbti su didžiulę patirtį ir bene mažiausias kainas rinkoje siūlančiu „Camelia“ vaistinių tinklu. Taip siekiame dar labiau išplėsti asortimentą, kad el. parduotuvėje Pigu.lt klientas rastų visas jam kasdien reikalingas prekes“, – sakė Pigu.lt rinkodaros vadovė.

Pristatymas – kurjeriu

„Mūsų vaistinių tinkle „Camelia“ asortimentą formuojame atsižvelgdami į klientų poreikius, pageidavimus. Bendradarbiavimas su internetine parduotuve Pigu.lt leidžia užtikrinti klientams galimybę patogiai įsigyti jiems reikalingų mūsų vaistinių tinklo parduodamų prekių už itin gerą kainą. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie sveikesnio Pigu.lt klientų rytojaus“, – sakė vaistinių tinklo „Camelia“ atstovė Vilma Balčiauskaitė.

Kol kas Pigu.lt vaistinės prekes klientams pristatys per kurjerius, tačiau artimiausiu metu žadama įdiegti sistemą, kuri leis užsisakytas prekes nemokamai atsiimti „Camelia“ tinklo vaistinėse. Visos Pigu.lt vaistinės prekės el. parduotuvėje bus žymimos ženkleliu „partnerio prekė“, kuris nurodys, kad jų tiekėja yra „Camelia“ vaistinė.


bauer-nutritional-vaistineJūsų europinė parduotuvė – svorio metimui, sportui, sveikatai ir grožiui.

Nemokamas pristatymas ir pinigų grąžinimo garantija.


Šaltinis: pranešimas spaudai

Palikite komentarą