Endoprotezavimo laukiantiems ligoniams suteikiama viltis greičiau pasveikti

CPO LT įvykdė sąnarių endoprotezų bei jiems skirtų pagalbinių priemonių pirkimą ir sudarė galimybę savo elektroniniame kataloge įsigyti net 20 su endoprotezavimu susijusių prekių: įvairių tipų klubo ir kelio sąnarių endoprotezų, pulsuojančių kaulo plovimo sistemų, specialaus protezams tvirtinti skirto cemento, švirkštų šiam cementui ir kt.

Endoprotezai

Asociatyvi nuotr.

Nuo šiol gydymo įstaigoms nebereikės pačioms vykdyti ilgai trunkančių viešųjų pirkimų procedūrų, nagrinėti tiekėjų pretenzijų, bylinėtis teismuose, bus užtikrinamas stabilus ir skaidrus su endoprotezavimu susijusių priemonių įsigijimas, o svarbiausia – endoprotezavimo laukiantys ligoniai turės realią viltį greičiau pasveikti.

CPO LT centralizuotas sąnarių endoprotezų pirkimas, sukuriant CPO LT elektroninio katalogo modulį – indėlis Nacionalinės kovos su korupcija programos įgyvendinime, siekiant užkirsti kelią neskaidriems korupciniams ryšiams sveikatos sistemoje – CPO LT elektroniniame kataloge pirkimo procedūros pilnai automatizuotos, t. y. laimėtojas išrenkamas tik kompiuterio pagalba ir korupcinių sandorių galimybė eliminuojama.

 

Šaltinis: www.vlk.lt

Palikite komentarą