Kaip atrodys ateities gydytojo lagaminėlis? (video)

Jau šiandienai rinkoje yra gausu naujausių diagnostikai ir gydymu skirtų įrenginių, dauguma kurių – išmaniesiems telefonams sukurtos mobiliosios taikomosios programėlės. Tačiau kurios iš šių naujovių yra iš tiesų reikalingos ir turėtų būti kiekvieno gydytojo lagaminėlyje?

Kompanija iš Jungtinių Amerikos Valstijų, „Quantified Care“ mano, kad žino atsakymą ir pasiūlė naujovišką sprendimą – komplektą įrankių ir įrenginių, be kurių gydytojai neišsivers jau artimiausiu metu (kompanijos teigimu)  ir kurie padės ne tik medikams, bet ir pacietams, lengviau diagnoszuoti sveikatos sutrikimus.

Ateities gydytojo lagaminėlis (Qualitifiedcare.com nuotr.)

Ateities gydytojo lagaminėlis (Qualitifiedcare.com nuotr.)

Kaip matyti nuotraukoje, pagrindiniai įrankiai: otoskopas (ausies išorinei klausomajai landai ir būgneliui apžiūrėti), oftalmoskopas (veidrodinis prietaisas akies dugnui tirt), ultragarsas, kraujo spaudimo matuoklis, elektrokardiograma, stetoskopas, pulsoksimetras (matuoklis, kuris neinvaziniu metodu matuoja arterinio kraujo įsotinimą deguonimi, registruodamas dviejų būsenų hemoglobino ir bedeguonio hemoglobino santykinį kiekį), gliukozės matuoklis ir svarstyklės. Pasižiūrėkite, kaip šie įrenginiai padės gydytojams ir pacientams kasdieniame darbe:  

Palikite komentarą