Kauno klinikoms – ketvirčio milijono litų vertės kalėdinė dovana

Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos kliniką pasiekė vertinga dovana – kasdieniam darbui operacinėse reikalingų instrumentų rinkinys už 250 tūkst. litų.

(iš kairės): Mecenatas G. Skorupskas, L. Pociutė, prof. R. Benetis ir prof. A. Naudžiūnas. (Vytauto Laskausko nuotr.)

(iš kairės): Mecenatas G. Skorupskas, L. Pociutė, prof. R. Benetis ir prof. A. Naudžiūnas. (Vytauto Laskausko nuotr.)

Dovanas iš UAB „Boslita“ ir Ko generalinio direktoriaus Gintaro Skorupsko rankų priėmė Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos vadovas prof. Rimantas Benetis ir Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos operacinės vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Ligita Pociutė.

Pasak prof. R. Benečio, dovanoti instrumentai labai geri, jie pakeis greitai susidėvinčius ir operacinėse trūkstamus instrumentus. „Visi, kas dirba operacinėse, puikiai supranta, ką reiškia geras adatkotis ar geras pincetas“, – nedaugžodžiavo klinikos vadovas. Vyr. slaugytoja-slaugos administratorė L. Pociutė jam pritarė sakydama, kad kokybiški instrumentai palengvina darbą, nemaža dalimi lemia operacijos trukmę ir sėkmę.

Kauno klinikų direktorius medicinai ir slaugai prof. Albinas Naudžiūnas administracijos vardu dėkojo vienam dosniausių ligoninės rėmėjų – buvusiam kraujagyslių chirurgui G. Skorupskui, kurio vadovaujama įmonė „Boslita“ ir Ko jau ne pirmą kartą prieš Kalėdas skiria paramą įvairiems Kauno klinikų padaliniams. Anksčiau ligoninė yra sulaukusi bronchoskopų ir echoskopijos aparatų, kurie reikalingi tyrimams ir pacientų būklei stebėti sudėtingų operacijų metu.

Per pastaruosius dvejus metus ligoninė iš G. Skorupsko vadovaujamos įmonės sulaukė paramos už daugiau nei 1 milijoną litų.

 

 

Šaltinis: SAM

 

Komentarų nėra