Lietuvos krepšininkų sveikata ir toliau rūpinsis kauniečiai

Šiandien Kaune buvo pratęsta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų. Pagal šią sutartį LKF ir Kauno klinikos ir toliau bendradarbiaus geriausių Lietuvos krepšinio žaidėjų sveikatos priežiūros klausimais.

K. Šimatonio nuotr.

K. Šimatonio nuotr.

„Džiaugiamės galėdami ir toliau prisidėti prie Lietuvos krepšinio talentų sveikatos priežiūros, kadangi sporto medicina yra viena iš prioritetinių Kauno klinikų veiklos sričių, – sakė Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius. – Ši sutartis užtikrins profesionalių Lietuvos krepšininkų sveikatos priežiūrą ir pagalbą ne tik vyresnių rinktinių žaidėjams, bet ir Europos jaunučių (U-16) krepšinio čempionato dalyviams.“

K. Šimatonio nuotr.

K. Šimatonio nuotr.

Kauno klinikos jau daugelį metų glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos krepšinio federacija – kiekvienais metais vasarą atliekami išsamūs ir profesionalūs visų amžiaus grupių Lietuvos rinktinių žaidėjų sveikatos patikrinimai, krepšininkai net ir klubinio sezono metu, gavę traumą ar susižeidę, kreipiasi į Kauno klinikų gydytojus, kurie jiems suteikia profesionalią medicinos pagalbą.

K. Šimatonio nuotr.

K. Šimatonio nuotr.

„Labai malonu, kad geriausius mūsų krepšininkus ir toliau gydys ir prižiūrės geriausi gydytojai. Nežinai, kada gali patirti traumą, o Kauno klinikų medikai yra pasiruošę suteikti pagalbą bet kuriuo paros metu ir savaitgaliais,“ – sutarties pasirašymo metu kalbėjo LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

Pagal pratęstą sutartį Kauno klinikos teiks pagalbą ir šiais metais Kaune rugpjūčio 6–16 d.  vyksiančio Europos jaunučių „Paysera U16“ krepšinio čempionato dalyviams.

 

 

 

Šaltinis: Kauno klinikų ir LKF informacija

Palikite komentarą