„Miego tabletė“ – dabar ir miegosime išmaniai (video)

San Franciske įsikūrusi kompanija „Hello“ kuria miego monitoringo prietaisą, kuris ypatingas tuo, jog vartotojui nebūtina jo dėvėti ar nešiotis su savimi. Pavadinimu „The Sense Sleep“ sekimo programa susideda iš sferos pavidalo „Sense“ prietaiso, kuris pastatomas ant naktinio stalelio prie miegančio žmogaus, „Sleep Pill“ – mažesnio tabletės pavidalo įrenginio ir mobiliosios aplikacijos, kuri sujungia sferinį įrenginį su „miego tablete“.

Sferos pavidalo „The Sense Sleep“ fiksuoja miegamajame esančio triukšmo kiekį, šviesos, temperatūros ir drėgmės statistiką. Taip pat, šis įrenginys ir skenuoja aplink esančią erdvę, kad būtų nustatyta, jei atsirastų vizualinių trukdžių miegui.

„The Sleep Pill“ – „miego tabletė“ – tvirtinama prie miegančiojo patalynės. Šis įrenginys yra atsparus vandeniui, jam nieko nenutiks net jei pateks į skalbimo mašiną kartu su patalyne. Jam taip pat nereikia keisti baterijų ištisus metus. „Tabletės“ užduotis – sekti jūsų miegą: miegojimo pozą, vartymosi dažnį, kūno temperatūrą etc.

Ši sistema ne tik leidžia sekti savo miego režimą, tačiau ir gali skleisti „baltą triukšmą“ , tiems, kam lengviau užmigti ne visiškoje tyloje, o svarbiausia, turi ir išmanųjį žadintuvą – jis pradės jus žadinti pagal jūsų miego būsenas, ir prikels tam tikru, jūsų pasisinktu metu. Pasižiūrėkite, kaip visa tai veikia:

 

Palikite komentarą