Populiarios vaistinės reklamą svarstys Konkurencijos taryba

Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl UAB „Nemuno vaistinė“ skelbtos reklamos atitikties Lietuvos Respublikos reklamos įstatymo reikalavimams.

 

Apgavo pirkėjus?

UAB „Nemuno vaistinė“ priklauso „Camelia“ vaistinių tinklas.

UAB „Nemuno vaistinė“ priklauso „Camelia“ vaistinių tinklas.

Konkurencijos taryba įtaria, kad UAB „Nemuno vaistinė“ reklama, kurioje vartotojai buvo raginami kasdien nuo 13 iki 15 valandos įsigyti prekes iki 30 procentų pigiau nenurodant taikomų išlygų, galimai turėjo klaidinamos reklamos požymių.

Konkurencijos taryba pažymi, kad įprastai bendrovėms, skleidžiančioms galimai klaidinančią reklamą išsiunčia įspėjimus siūlydamma pakeisti arba nutraukti galimai klaidinančios reklamos skleidimą. Jei bendrovės į tokius įspėjimus nereaguoja ar nesiima atitinkamų veiksmų, Konkurencijos taryba pradeda tyrimus dėl šių bendrovių veiksmų. 2015 m. rugpjūčio mėn. Konkurencijos taryba įspėjo UAB „Nemuno vaistinė“ dėl galimai klaidinančios panašaus pobūdžio skleistos reklamos.

Konkurencijos tarybos ekspertai 2014 m. išnagrinėjo 284 pranešimus dėl galimai klaidinančios reklamos ir išsiuntė reklaminės veiklos subjektams net 132 įspėjimus. Tyrimo pradėjimas rodo, kad yra pagrindas įtarti galimą pažeidimą, tačiau tai dar nereiškia, kad toks pažeidimas egzistuoja.

 

 

Šaltinis: BNS

Palikite komentarą