Šie akiniai treniruos jūsų smegenis (video)

Susikaupti. O susikaupus, pradėti veikti. Jokių trukdžių, jokio blaškymosi. Dažnam būtent tokia būsena yra siekiamybė. Ar dirbančiam atsakingą darbą, ar besimokančiam, ar tiesiog, norinčiam protą išlaikyti „aštrų“ ir neleisti sau klejoti.

Būtent tai žada naujieji Narbis akiniai – tai EEG skeneris, pritvirtintas prie akinių rėmų, kurių stiklai, priklausomai nuo jūsų smegenų veiklos, patamsėja arba išlieka skaidrūs.

Kai vartotojas užsideda Norbis akinius, EEG elektrodai prisitvirtina prie jo kaukolės. Skeneris stebi smegenų veiklą, ir pastebi, kai žmogaus mintys pradeda „klysti į šoną“. Kuomet smegenys nebėra susikaupusios, akinių stiklai patamsėja, kad vartotojo žvilgsnis nesusidomėtų kažkuo kitu, nei ta veikla, prie kurio dirbo. Kai smegenysevėl vyksta koncentracijos procesas, stiklai tampa skaidrūs ir vėl galima grįžti prie darbų.

Narbis akinius sukūrusi komanda finansavimo šiam projektui komercializuoti siekia per masinę lėšų rinkimo platformą, bei tikina, kad tokie akiniai ne tik „tam kartui“ padeda susikaupti, bet ir pagerina smegenų veiklą, padeda koncentruotis ir analitiškai mąstyti, net ir nebedėvint akinių.

Palikite komentarą