Sveikatos apsaugos ministerijai vadovas Rimantė Šalaševičiūtė

Prezidentė Dalia Grybauskaitė patvirtino premjero Algirdo Butkevičiaus pateiktą atnaujintą Ministrų kabineto sąrašą. Šešioliktoje Vyriausybėje  sveikatos apsaugos ministrės pareigas užims Lietuvos socialdemokratų partijos ir Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė. R.Šalaševičiūtė Vilniaus universitete yra įgijusi teisininkės specialybę. Ji yra dirbusi iš Seimo kontroliere, vaiko teisių apsaugos kontroliere. Premjeras R.Šalaševičiūtę apibūdino kaip principingą, reiklią politikę, mokančią apginti savo poziciją.
„Manau, kad ji galės įgyvendinti ministro Vytenio Andriukaičio pradėtą sveikatos apsaugos reformą, nes būtent stiprus žmogus gali įgyvendinti reformą“, – kalbėjo Vyriausybės vadovas.
Jis taip pat tikino norįs, kad Sveikatos apsaugos ministerijai vadovautų ne medikas. Premjerui pritaria ir šalies vadovė, pažymėjusi, kad tradicija sveikatos apsaugos ministrais skirti gydytojus ne visada pasiteisino.

„Mūsų šaunuoliai gydytojai ne visada būna tokie šaunūs vadybininkai“, – sakė D.Grybauskaitė, pabrėžusi, kad vienas svarbiausių uždavinių jai bus vaistų kainų mažinimas. Kartu ji pastarųjų metų reformas šioje srityje įvertino kaip „ne visai sėkmingas“.

Premjero Algirdo Butkevičiaus teigimu, iš viso rinktasi iš penkių kandidatų.Šaltinis: www.lrs.lt, www.alfa.lt

Komentarų nėra