Trumpai: Lenkijoje įtariamas Ebolos atvejis

Pirmadienį Lenkijos mieste Lodzėje į ligoninę paguldytas vyras, kuriam įtariamas Ebolos virusas. Tai pranešė Lenkijos televizijos kanalas TVP. Jo duomenimis, pacientas į Lodzę atgabentas iš Seradzo apylinkių.

Vokietijos gydytojai pratybų metu. (rt.com nuotr.)

Vokietijos gydytojai pratybų metu. (rt.com nuotr.)

 

Naujausiomis žiniomis, 31 metų vyras atvyko į Lenkiją iš Vokietijos, kur jis dirbo su užsieniečiais, kilusiais iš Gvinėjos.

Jeigu laboratoriniai tyrimai patvirtins, kad pacientas užsikrėtęs Ebolos virusu, tai bus pirmasis šios ligos atvejis Lenkijoje.

Šiomis dienomis jaudinamasi ir dėl Ebolos viruso išplitimo Ispanijoje. Grėsmė neslūgsta nuo spalio 6 dienos, kai slaugytoja Teresa Romero tapo pirmąja paciente, užsikrėtusia Ebolos karštlige už Afrikos ribų. Manoma, kad šia liga ji užsikrėtė rugsėjo pabaigoje vienoje Madrido ligoninėje, kai slaugė iš Afrikos sugrįžusį šiuo virusu užsikrėtusį ispanų misionierių.

Žmonių, kurie, kaip žinoma, mirė per šį, iki šiol didžiausią, Ebolos karštligės protrūkį, skaičius padidėjo iki 4 033 iš 8 399 užsikrėtusiųjų septyniose valstybėse, penktadienį paskelbė Pasaulio sveikatos organizacija. Didžioji dauguma žmonių mirė Vakarų Afrikos regionuose.

 

 

Šaltinis: ELTA

Palikite komentarą