Veiksmingas varpos ilginimas ir storinimas

Straipsnio rėmėjas: SizeGenetics – pirmo pasirinkimo medicinos prietaisas vyrams, patvirtintas pagal ES MEDDEV 93/42/EEC direktyvą ir sertifikuotas CE ženklu. Sukurta Danijoje.

Daugumai vyrų turbūt nėra jautresnės temos nei jų pasididžiavimo dydis. Kodėl jiems tai šitaip rūpi ir kas padeda atsikratyti kompleksų, atskleidžia plastinės chirurgijos klinikos „Vitkus Clinic“ specialistai. Diskusijos apie tai, ar dydis svarbu ir koks jis turėtų būti, atrodo amžinai aktualios ir, deja, centimetrai čia – ne pats svarbiausias dalykas. Naujausi duomenys, paskelbti „British Journal of Urology“ rodo, kad tik 55 proc. vyrų patenkinti savo penio dydžiu, nors jis tenkina net 85 proc. moterų. Tokias tendencijas patvirtina ir „Vitkus Clinic“ specialistai. „Tai yra labiau psichologiniai dalykai. Ir varpos didinimas, ir storinimas, ir sėklidžių implantai labiau yra skirti vizualiniam įspūdžiui sukurti, o ne funkcijai pagerinti, tačiau būtų klaida manyti, kad psichologiniai dalykai mažiau svarbūs nei fiziologiniai“, – sako plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistas profesorius Kęstutis Vitkus.

Viskas – dėl vyrų

Vyriškais reikalais tai tinka vadinti ne tik todėl, kad penio korekcijas daro vyrai, bet ir todėl, kad dažniausiai jos daromos… dėl kitų vyrų. Ne, ne, nieko bendra su netradicine lytine orientacija tai neturi. Noras prieš kitus patinus pasipuikuoti didesniais lytiniais organais veikiau nulemtas evoliucijos – atklydęs iš tų laikų, kai buvo tikima: kuo didesnį pabūklą vyras turi tarp kojų, tuo didesnės jo galimybės apvaisinti daugiau patelių. Nors dabar žinome, kad tai neturi nieko bendra su tiesa, vis dėlto nejučia, neretai visiškai nesąmoningai nužvelgdami vieni kitus, vyrai lyginasi. Ne veltui penis vadinamas vyro pasididžiavimu… „Tai – universali ir labai vyriška problema, – teigia plastinės chirurgijos specialistas Gintaras Papečkys, varpos ilginimo ir storinimo operacijas Lietuvoje atliekantis jau apie 18 metų. – Varpos dydis yra dalykas, kurį vyrai išties labai sureikšmina. Į chirurgus kreipiasi labai įvairaus amžiaus ir socialinių sluoksnių pacientai, nemažai jų įgiję aukštąjį išsilavinimą, turi aukštą statusą visuomenėje. Beje, neteko girdėti, kad kuris nors skųstųsi sulaukęs pašaipių replikų iš savo sekso partnerės. Galbūt skambės paradoksaliai, bet vyrai varpas didinasi dėl kitų vyrų. Mat nejaukiai jaučiasi nuogi tokiose viešose vietose kaip bendros pirtys, sporto salių dušai, persirengimo kambariai ir pan. Negalėčiau sakyti, kad jie sulaukia pašaipų, – dauguma vyrų šiuo aspektu yra solidarūs ir tokia jautria tema juokauti nelinkę. Tiesiog patys lygina save su kitais ir nori jaustis visaverčiai.“ Tai, kad penio korekcijoms dažniausiai ryžtamasi ne dėl moterų, įrodo ir šis faktas: daugumai atėjusiųjų operuotis labiau rūpi, kaip jų varpa atrodo ramybės, o ne erekcijos būsenos. Tad jei tavo brangusis nusprendė praverti plastinės chirurgijos klinikos duris, neverta jo atkalbinėti, tikinant, kad tau ir toks, koks yra, visai tinka ir patinka. Geriau savo mylimąjį tiesiog palaikyti, o vėliau – kartu su juo pasidžiaugti rezultatais.

Ilgesnis ir storesnis

Pasak prof. K. Vitkaus, penio ilginimo ir storinimo operacijos nėra labai sudėtingos, joms nenaudojami implantai, viskas atliekama iš paciento audinių. „Varpą sudaro keli akytkūniai, jie pritvirtinti prie gaktikaulio apačios ir įeina į tarpvietę, o ten yra laikomi įvairių raiščių. Jų neliečiant, atliekant tik odos plastinę operaciją, galima pailginti varpą. Ji tarsi patraukiama iš šaknies, todėl tampa didesnė, – aiškina chirurgas K. Vitkus. – Raiščių atskyrimas po gaktos kaulu leidžia penį pailginti 2–3,5 centimetro. Operacija trunka 1–3 val., atliekama taikant vietinę arba bendrą nejautrą. Jau kitą dieną po jos galima vykti namo arba kelioms dienoms pasilikti mūsų klinikoje. Į darbą galima grįžti po kelių dienų, tačiau sportuoti ar dirbti sunkų fizinį darbą rekomenduojama pradėti tik po 3–4 savaičių.“ Jei pacientas pageidauja varpą pastorinti, įprastai į ją įšvirkščiama jo riebalų. Apyvarpėje padaromi nedideli pjūviukai, per juos švirkštu varpa pripildoma riebalų, kurie dažniausiai imami iš vidinių šlaunų pusių paviršiaus arba pilvo. „Riebalai šioje vietoje neblogai prigyja, – tvirtina chirurgas G. Papečkys. – Jei dalis jų rezorbuojasi, tokią operaciją galima vėliau pakartoti, pakoreguojant visus nelygumus.“ Iš paciento riebalų varpos apimtį galima padidinti iki 2 cm. Nors apie tai kalbama rečiau, svarbią reikšmę vyro pasitikėjimui savimi turi ir tai, kaip atrodo jo sėklidės. „Kai gimsta berniukas, jo sėklidės per pirmuosius metus turi visiškai nusileisti į kapšelį. Joms funkcionuoti reikalinga kiek žemesnė nei žmogaus kūno temperatūra. Jei sėklidės nenusileidžia, tai kenkia vyro vaisingumui, gali netgi tapti vėžio priežastimi. Štai kodėl senovės romėnai reikalaudavo, kad būsimasis jaunikis parodytų savo „kiaušinius“ – to reikėjo, kad šis įrodytų esąs vaisingas. Iš čia ir sėklidžių pavadinimas: „testicular“. „Testis“ lotyniškai reiškia „liudytoją“, – įdomių istorijos faktų atskleidžia prof. K. Vitkus. – Nieko keista, kad vyras, kurio sėklidė nenusileidusi arba yra amputuota dėl ligos, jaučiasi nevisavertis. Tokiu atveju gali pagelbėti sėklidžių implantai. Vaisingumo funkcijos jie, aišku, neatkuria, tačiau psichologinę vyro būseną labai pagerina.“

O kaip seksas?

Plastinės chirurgijos klinikos „Vitkus Clinic“ specialistai vieningi: vertinant vien fiziologiškai, varpos korekcija nei teigiamos, nei neigiamos įtakos seksualiniam gyvenimui įprastai neturi. Kai kuriuos vyrus kamuoja nerimas, ar atpalaidavus varpos raiščius nesuprastės erekcija. „Erekcija išlieka tvirta, gali tik jos kampas pasikeisti, bet tai nieko nekeičia, – aiškina chirurgas G. Papečkys. – Visai nesvarbu, ar varpa kyla į viršų, ar žiūri žemyn, – ir tokia, ir kitokia ji taip pat gerai įsiterpia į makštį ir sėkmingai atlieka savo funkciją. Atvirai kalbant, kai ji stovi ne lanku, o tiesiai, kelias tampa tiesesnis.“ Beje, kai kurių mokslininkų teigimu, per seksą varpos storis kur kas svarbiau nei jos ilgis. Mat moters makštis jautriausia pirmuosius 7,5 cm. Vis dėlto po tokių operacijų seksualinis gyvenimas gali pagerėti – labiau dėl psichologinių priežasčių. „Kai vyras labiau pasitiki savimi, jis lengviau atsipalaiduoja, tampa išradingesnis ir seksualesnis, nustoja rūpintis dėl to, kaip atrodo, ir daugiau galvoja apie tai, kaip suteikti malonumą partnerei. Ne veltui sakoma, kad seksas prasideda galvoje, – teigia chirurgas. – Būna, net tos moterys, kurios iki tol nematė problemų, pasidžiaugia, kad vyras tapo geresnis. O vyrai dažniausiai sako tik viena: „Gaila, kad taip ilgai delsiau.“ G. Papečkys neslepia: nors po penio korekcijos rekomenduojama nuo seksualinio gyvenimo susilaikyti penkias savaites, ne visi vyrai tiek ištveria – kai kurie mylisi jau po trijų. Vis dėlto bent jau penio pastorinimo atveju skubėti nereikėtų – kuo daugiau laiko duodama riebalams prigyti, tuo dailesnis galutinis rezultatas.

Malonumui padidinti

Jei jau prakalbome apie seksualinius malonumus, verta atkreipti dėmesį į vieną šios srities naujovę – penio galvutės tobulinimo operacijas. Jos panašios į moterų G taško korekcijas. Į galvutės keterą sušvirkštus hialurono rūgšties užpildų, ji pastorėja, tampa jautresnė, iškilesnė ir stangresnė. Tai padidina malonumą ir vyrui, ir moteriai. „Vakaruose tai labai populiaru, nes žmonės ten daugiau galvoja ne apie vizualius dalykus, o apie tai, kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę, sustiprinti pojūčius. Tikiu, tai pamažu ateis ir pas mus“, – sako tokias operacijas atliekantis G. Papečkys.

 


Jei norite užsisakyti SizeGenetics medicinos prietaisą, spauskite paveiksliuką žemiau

Pirmo pasirinkimo medicinos prietaisas vyrams, patvirtintas pagal ES MEDDEV 93/42/EEC direktyvą ir sertifikuotas CE ženklu. Prietaisas skirtas penio (varpos) didinimui (ilginimui). Sukurta Danijoje.

 

Palikite komentarą