Vilniečiai kviečiami nemokamai sportuoti ir žiemą

Pristatomas projektas „Pajudėk žiemą!“, kurio metu vilniečiai galės nemokamai dalyvauti sveikatingumo užsiėmimuose, šokių pamokose bei konsultuotis su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais. Projektas vyks iki pat žiemos pabaigos.

„Atėjus Naujiesiems metams, daugelis žmonių davė sau vienokius ar kitokius pažadus . Garantuoju, kad vienas iš jų buvo – pradėti sveikiau gyventi . Džiugu, jog tęsiant tradiciją, metus pradedame su nemokamais sveikatingumo ir sporto užsiėmimais . Tad labai norime visus pakviesti aktyviai dalyvauti net keliose nemokamose sporto, sveikatingumo veiklose Vilniaus mieste“, – pasakoja „Sveiko miesto“ direktorius Mantas Paulauskas.

 
Nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos

Sveikos gyvensenos puoselėtojai jau gerai žino, kad šiaurietiškasis ėjimas yra puiki alternatyva, norint būti sveikiems bei energingiems. Todėl tiek šiaurietiškojo ėjimo mylėtojai, tiek tie, kurie dar nėra bandę šio ėjimo būdo  kviečiami prisijungti prie „Sveiko miesto“ šiaurietiškojo ėjimo klubo ir šeštadieniais nuo 11.15 val. iki 12.30 val. pasivaikščioti senuoju Bernardinų parku.  Susitikimo vieta – prie parko centrinių vartų. Kiekvienam dalyviui bus paruoštos teleskopinės šiaurietiškojo ėjimo lazdos, todėl pasivaikščiojimui kviečiami ne tik suaugę, tačiau ir mažieji sostinės gyventojai. Esant labai blogam orui, pamokos nevyks.

 

Nemokamos Jono Girskio stuburo gydymo centro specialisto konsultacijas

Jau nuo dabar galima  registruotis į nemokamas Jono Girskio stuburo gydymo centro specialisto konsultacijas.  Konsultacijos metu bus ištirta Jūsų kaulų-raumenų sistema bei sudaryta individuali tikslingų fizinių pratimų programa.Projekto dalyvius konsultuos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Rūta Burzdžienė. Konsultacijų kiekis ribotas. Pirmenybė teikiama pirmiesiems užsiregistravusiems el. paštu: sportas@sveikasmiestas.lt. Registracijos metu reikia nurodyti: vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį, kuriuo per 24 valandas su Jums  susisieks gydymo centro atstovas ir pasiūlys Jums nemokamos konsultacijos laiką.

 

 

Pranešimas spaudai

 

Palikite komentarą